מקהלת ילדים - מכניסה צבע לאירוע

אמרתם אירועים אמרתם אטרקציות לאירועים. כולם מחפשים אחר ה"משהו" הקטן שיעשה את האירוע שלהם לייחודי מכל שאר האירועים הדומים שערכו לאחרונה חברים ובני משפחה. אחת הדרכים לאטרקציה ייחודית וכזו המוסיפה יוקרה ומכובדות לאירוע ולא מוזילה אותו (בדמות רקדניות חשופות וכדומה...) היא זו של מקהלת ילדים לאירוע.


מהי מקהלת ילדים?

מקהלת ילדים הינה מקהלה המבוססת על ילדים בגילאים שונים, אשר נבחרו בקפידה הודות לקול המיוחד שלהם וחברו יחדיו למקהלה מקצועית השרה שירים ישראליים, מסורתיים, חסידיים ואף מודרניים (פופ וכדומה), בהתאם לסוג האירוע וצרכי המארגנים שלו.


כיצד מקהלת ילדים משתלבת באירוע?

בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או כנס עסקי, מקהלת ילדים מכניסה צבע לאירוע בעובדה שהיא ייחודית ומשמשת כאטרקציה שאינה נפוצה ונדושה. זאת כמובן בנוסף לייחודיות שלה בכל אירוע ואירוע.


בחתונה מקהלת ילדים יכולה לשיר בעת הצעידה אל החופה והכניסה אליה של החתן והכלה, בבר מצווה המקהלה תלווה את חתן המצווה בעת עלייתו לשאת ברכות ותודות ואילו באירוע עסקי מדובר באפשרות נפלאה להנעים את זמן האורחים בעת קבלת הפנים וכדומה. דרך מיוחדת יותר היא שימוש במקהלת ילדים בעת הצעת נישואין מפתיעה בחוף הים או בחורשה לאור נרות עם שירה רומנטית ברקע ועוד כהנה וכהנה אפשרויות להכניס צבע ועניין לכל אירוע.


מקהלת ילדים היא ללא ספק דרך מפתיעה ומרגשת לשילוב בכל אירוע ובהתאמה לצרכים שלו. כל זאת בכפוף לתנאי השטח ולדרישות המארגנים כמובן.

צרו קשר

מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם