להקה לאירועים ולחתונות

אם חשוב לכם שהאירוע שאתם עושים, בין אם זו חתונה ובין אם זה כל אירוע אחר, יהיה מיוחד, אז אין ספק שכדאי גם לכם להזמין את מקהלת ילדי קול העולם. זו מקהלה עם ניסיון של שמונה שנים אשר יכולה להגיע לכל מקום בארץ שבו אתם מקיימים את האירוע שלכם, והאמת היא, שאתם תראו שעין אחת לא תישאר יבשה בקהל. השילוב שבין ילדים ששרים ובין מקצוענות ושירים מקסימים זה שילוב מנצח, כך שאם חשוב לכם להוסיף עוד תוכן לאירוע הקרוב שלכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.

 

מקהלת ילדי קול העולם קיימת כ-8 שנים.

לכל אחד מאיתנו יש טעם מוזיקאלי שונה, ולכן זה בכלל לא מפתיע לראות אנשים שרוצים להזמין את מקהלת ילדי קול העולם כדי שהילדים בה ישירו שירים חסידיים, מסורתיים או מודרניים. אין ספק שאם אתם רוצים גיוון ומקצוענות הגעתם למקום הנכון, כי מקהלת זו יכולה להציע לכם סגנונות מוזיקאליים שונים. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שהשירים בחתונה שלכם, או באירוע שאתם מפיקים, יהיו בדיוק כמו שחלמתם עליהם.

 

שפות העולם

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם להזמין את שירותיה של מקהלת ילדי קול העולם, זו העובדה שהמקהלה יכולה להציע לכם שירים בשפות שונות. תוכלו לבחור האם אתם רוצים שכל השירים יושרו באותה שפה או שאתם מעדיפים שילוב של צרפתית, יידיש או אנגלית, ואין ספק שלכל אופציה כזאת יש יתרונות רבים. שירה של ילדים היא שירה מרגשת ביותר ואתם תראו שכל אחד ואחד מהאורחים שלכם יתלהב מהעניין.

המקהלה מופיעה בשלל אירועים בכל רחבי הארץ וביניהם: כניסת חתן וכלה, קבלות פנים, כניסות חתני בר מצווה, עליות לתורה, מופעים לוועדי עובדים ועוד...
המקהלה שרה במגוון שפות וסגנונות כגון: שירים חסידיים, שירים מזרחיים, שירי א"י היפה, בעברית, אנגלית, צרפתית ויידיש.

השירים מורכבים משירים בעלי תכנים יהודיים מסורתיים, תפילות ובתוספת של עיבודים חדשניים ומודרניים. מקהלת ילדי קול העולם,עומדת לצאת בקרוב לסיבוב הופעות בעולם.

צרו קשר

מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם